FAQ

Polecamy loty bezpośrednie z Warszawy, Katowic, Krakowa. Port docelowy Aeropuerto Tenerife Sur. Loty obsługują linie lotnicze: Wizzair, Ryanair, EnterAir. Loty z przesiadkami są również możliwe. Wówczas jest szansa na lądowanie na bliższym lotnisku Tenerife Norte.

Wszystkie posiłki dla mam/rodziców i dla dziecka są wliczone w cenę. Dzieci jedzą śniadanie, lunch i kolację (dodatkowo przekąski w postaci owoców). Będzie dostępne lekkie śniadanie dla tych, którzy wstają wcześniej i muszą coś zjeść. (płatki, mleko roślinne, owoce, jogurt)

Wszystkie posiłki są wegetariańskie, ewentualne alergie pokarmowe będą uwzględniane po wcześniejszym zgłoszeniu. Szef kuchni gotuje z najlepszych świeżych, lokalnych, ekologicznych składników.

Opieka nad dziećmi odbywa się od drugiego dnia pobytu do ostatniego w godzinach 8.30 do 12.30 z przerwą na śniadanie. Jest też możliwość zamówienia dodatkowej opieki za opłatą.

Teneryfa to wyspa wiecznej wiosny. Ale w maju i czerwcu można spodziewać się już wyższej temperatury. Termometry w ciągu dnia wskazują średnio 28°C, a po zmroku 20°C. Opady deszczu praktycznie już nie występują, a słońce króluje na niebie przez mniej więcej 9 godzin.

Konkretne wyjazdy są dedykowane dla poszczególnej grupy wiekowej dzieci, dla naszego i ich komfortu. Znajdź proszę termin z ofertą dla dzieci w wieku, który Cię interesuje. A jeśli masz 2 dzieci w różnym wieku, skontaktuj się z nami. Postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Wygodne ubrania, obuwie sportowe, strój do jogi, rzeczy codziennego użytku, kosmetyki osobiste, ręcznik plażowy, krem z filtrem, okulary słoneczne, nakrycia głowy, strój kąpielowy, pieluszki kąpielowe dla dzieci do kąpieli w basenie, ubranie na chłodniejszy wieczór – pamiętajmy, że jesteśmy na wyspie – pogoda zmienną jest, dobry nastrój.

Maty do jogi, suszarki do włosów, ręczników kąpielowych, pieluszek na cały pobyt, jest możliwość zakupienia na miejscu.

Ośrodek w którym mamy zakwaterowanie, ma w dyspozycji basen, ogród, plac zabaw, saunę i stół do bilarda z małą kawiarnią. Z ogrodu widać ocean i wulkan Teide, jednak nie ma bezpośredniego dojścia do plaży. Plaża jest oddalona o 6 km, można dojechać na miejsce taksówką. Dla dzieci dobrym wyborem mógłby być również kompleks Lago Martianez, kompleks basenowy z wodą oceaniczną.

Skontaktuj się z nami przez formularz ze strony lub za pomocą maila wskazując temat wyjazdu i datę. Poczekaj na odpowiedź z naszej strony. Po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsc poprosimy Cię o wpłatę zaliczki na poczet rezerwacji miejsca. Dopiero po utworzeniu się grupy minimalnej niezbędnej do realizacji eventu poprosimy Cię o zakup biletu i ubezpieczenia podróżnego.
Dla komfortu i wygody wszystkich organizujemy kameralne wyjazdy. Minimalna liczba uczestników to 2 (przy wyjazdach typu VIP Retreat), najczęściej są to grupy 6-8 osobowe, choć zdarzają się wyjazdy z grupą liczącą 14 osób.
Skontaktuj się z nami przez formularz ze strony lub za pomocą maila wskazując temat wyjazdu, datę, potencjalną liczbę uczestników. Poprosimy Cię o udzielenie niezbędnych informacji celem skalkulowania oferty. Po zaakceptowaniu oferty podpisujemy umowę o współpracy. Po wpłacie zaliczki wskazanej w umowie rezerwujemy obiekt.
W wyliczeniu podajemy kwotę/os przy udziale wskazanej liczby osób. Organizator jest liczony jak uczestnik, chyba że zostaną ustalone inne warunki współpracy. Może on jednak dodać do podanej kwoty swoją marżę i przedstawić taką ofertę swoim podopiecznym.
W przypadku nie zebrania ustalonej w ofercie, minimalnej ilości osób na wyjazd grupowy Organizator pokrywa różnicę finansową, za brakującą liczbę osób.
Newsletter Nie chcesz przegapić kolejnego fajnego wydarzenia? Zostaw nam swój mail a powiadomimy Cię o nim.

Proszę o kontakt i przedstawienie szczegółowego programu

FAQ