O nas

Monika

Jestem nie tylko mamą, ale również psychologiem, masażystką i joginką z ponad 15-letnim doświadczeniem. Moją pasją jest praca z ciałem poprzez dotyk, ruch i świadomość. Jestem prekursorką jogi powięziowo-funkcjonalnej, która łączy tradycyjne aspekty jogi z treningiem funkcjonalnym. Od lat fascynuję się relacją między umysłem, ciałem a emocjami. Dla mnie życie na Teneryfie to spełnienie marzeń, gdzie mogę celebrować życie w pełni.

Joanna

Jestem kobietą renesansu, która potrafi wszystko – od gotowania po malowanie, od prowadzenia samochodu po parkowanie w miejscach, gdzie inni uważają, że się nie da. Z wykształcenia i zamiłowania pedagog-animator. Nakręcam się, gdy mogę przebywać z ludźmi i dzielić się z nimi moją wewnętrzną radością. Lubię dobre jedzenie, muzykę, taniec, naturę, nowe miejsca i inspirujących ludzi. Jestem instruktorką Nordic Walkingu, a obecnie spełniam się jako mama oraz organizator wyjazdów tematycznych na Teneryfie. Moim żywiołem jest woda, która pobudza moją kreatywność i pozwala mi w pełni oddać się życiu.

Gaja

Jeszcze o sobie nie mówi, ale już daje wyraźne sygnały, że będzie miała wiele do powiedzenia wkrótce. Jest wesołą, energiczną i wrażliwą istotką, która dopełnia nasze egzotyczne trio. Jest naszym motorem do działań. Bez niej nie byłoby Joy, Love & Fun.

Newsletter Nie chcesz przegapić kolejnego fajnego wydarzenia? Zostaw nam swój mail a powiadomimy Cię o nim.

Proszę o kontakt i przedstawienie szczegółowego programu

O nas